Wersja Silver

Opis i funkcjonalność systemu
Pakiet korzyści
Technologia i wymagania
Zapytanie ofertowe
Wersja demonstracyjna

 

Zapraszamy do zapoznania się z wersjami demonstracyjnymi programu PKZP:

Wersja Silver - wersję demo można zamówić na nośniku CD (formularz zamówienia) lub pobrać z Internetu (Pobierz kliknij tutaj, aby pobrać wersję demo)

użytkownik demo: administrator hasło: należy pozostawić puste pole

Wersja Gold - wersję demo można pobrać z Internetu (Pobierz kliknij tutaj, aby pobrać wersję demo)

użytkownik demo: administrator hasło: należy pozostawić puste pole

Aplikacja internetowa e-PKZP - wersję demo można uruchomić wprowadzając adres Przejdź demo.casco.pl

Aktualna oferta - Tutaj >>>

Zachęcamy także do pobrania instrukcji instalacji.

Wersje demonstracyjne systemów PKZP posiadają pełną funkcjonalność, ograniczona jest jedynie możliwość wprowadzenia pracowników do 25 osób. Podczas instalacji wersji demonstracyjnej należy wypełnić i przesłać formularz rejestracyjny znajdujący się w instalatorze. Do rejestracji wersji demo wymagane jest połączenie komputera z Internetem.
Przesłane dane mają jedynie charakter informacyjny. Rejestracja wersji demonstracyjnej nie jest zamówieniem i przesłanie formularza do firmy Casco sp. z o.o. nie wiąże się z żadnymi kosztami i nie jest deklaracją zakupu systemu.

Uwaga

W przypadku instalacji aplikacji PKZP w domenie Windows należy skorzystać z instalatora SQL Server (Pobierzpobierz instalator SQL Server), który pozwala na podanie własnego hasła spełniającego politykę haseł w domenie. Domyślny instalator SQL Server (zawarty w instalatorze aplikacji PKZP) zawiera bowiem stałe hasło które może nie spełniać polityki haseł w domenie. PobierzPobierz instrukcję instalacji SQL Server


linia oddzielająca
Copyright © 2019 Casco Sp. z o.o. Wszystkie Prawa Zastrzeżone   |   Jesteśmy partnerem   Casco - partner PPNT  |    Jesteśmy uczestnikiem programu Firma z zasadami
w3c-html-css   |    Regulamin   |    Przejdź na górę
Prosimy o aktualizację przeglądarki - treść nieobsługiwana