Misja

Naszą misją jest tworzenie oprogramowania najwyższej jakości z zastosowaniem najnowszych technologii z dziedziny IT.

Przykładamy dużą wagę do jakości oferowanych rozwiązań i ważnym elementem jest dla nas specjalistyczne podejście do podejmowanych tematów. W związku z tym jakość oferowanych rozwiązań jest jednym z najważniejszych kryteriów, jakie mamy na uwadze projektując i tworząc nasze systemy.

Naszymi atutami są między innymi:

  • stabilna sytuacja finansowa, gwarantująca naszym Klientom stały rozwój oferowanych rozwiązań,
  • zaangażowany, doświadczony i profesjonalny zespół ludzi,
  • ciągłe monitorowanie i identyfikacja potrzeb Klienta,
  • dostosowywanie oferty do potrzeb i możliwości finansowych naszych Klientów,
  • dla stałych Klientów oferujemy specjalne rabaty i promocje.

Nasze priorytetowe zasady:

W działaniu kierujemy się głównie zasadami zgodnymi z wyznawanymi wartościami etycznymi, tj.: uczciwość i profesjonalizm, a najistotniejszym priorytetem są dla nas potrzeby naszych Klientów. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie i każdy Klient jest dla nas ważny.
Przez wszystkie lata naszej działalności zawsze najistotniejszy był dla nas Klient i jego potrzeby. Wszystkie oferowane programy były tworzone przy ścisłej współpracy z Klientami, także w kolejnych latach zakładamy kontynuację takiej polityki.

Zadania na przyszłość

Jesteśmy liderem w dostarczaniu oprogramowania do Kas Zapomogowo-Pożyczkowych, a oferowane systemy są najlepsze w Polsce zarówno pod kątem merytorycznym jak i technologicznym. Chcemy utrzymać pozycję lidera w oferowanym oprogramowaniu oraz w dalszym ciągu rozwijać solidną, uczciwą i profesjonalną firmę. Pragniemy, aby nasza wiedza służyła budowaniu najlepszych systemów opracowanych na miarę XXI wieku.