Książka pt.: „Kasy Zapomogowo-Pożyczkowe wg ustawy z dnia 11 sierpnia 2021 roku- Kompendium wiedzy”

J. Trzciński, J. Wyżychowska, mec dr T.Gulla

Z ogromną radością przekazujemy Państwu V wydanie książki  Kasy Zapomogowo-Pożyczkowe.

Jest to pierwsza publikacja  związana z funkcjonowanie KZP po wejściu w życie nowej Ustawy o Kasach Zapomogowo-Pożyczkowych.

 Publikacja kierowana jest do pracodawców, członków zarządów i komisji rewizyjnych KZP, księgowych i kasjerów obsługujących KZP, działaczy zakładowych organizacji związkowych a także do innych osób zainteresowanych tematem KZP.

Książka stanowi swoiste Kompendium Wiedzy o Kasach. W książce omówione zostały zasady organizowania i działania KZP, przepisy prawne funkcjonowania, tworzenie i likwidowanie KZP, obowiązki i uprawnienia osób związanych  z KZP, ewidencje i dokumentacje, optymalizacja działania, gospodarka finansowa oraz ochrona danych osobowych (z uwzględnieniem RODO). W publikacji znajduje się także zbiór najważniejszych przepisów prawnych, aktualne przykłady druków, formularzy stosowanych w obsłudze KZP. Ponadto w książce jest opisana procedura ochrony danych osobowych w  KZP.

Omówiona została kwestia społecznego nadzoru związków zawodowych nad działalnością KZP, a także wyjaśniono, jakie unormowania powinien zawierać statut i regulaminy poszczególnych funduszy.

W publikacji znajduje się także zbiór najważniejszych przepisów prawnych, przykłady druków formularzy stosowanych w obsłudze KZP.

O publikacji:

• objętość: 492 str.
• format: A5
• oprawa: miękka klejona
• wydanie: 2021 r.
• ISBN:  978-83-942633-4-8

Cena książki:  199,00 zł brutto

W celu zamówienia książki prosimy o wysłanie wypełnionego formularza na adres [email protected]

Formularz zamówienia: Pobierz