Specjalistyczne systemy informatyczne

Nasz zespół specjalistów posiada gruntowne wykształcenie informatyczne oraz merytoryczne w takich dyscyplinach jak bankowość, finanse publiczne i przedsiębiorstw, rachunkowość oraz organizacja i zarządzanie firmą. Na bieżąco pogłębiamy naszą wiedzą uczestnicząc w kursach np. zarządzenie projektem badawczym, CFA oraz zdobywając certyfikaty, do najważniejszych można zaliczyć: PRINCE2® Foundation, Microsoft Certified Technology Specialist: Microsoft SQL Server 2008, Database Development, Microsoft Certified Technology Specialist: Web Applications Development with Microsoft .NET. Posiadamy również bogate doświadczenie w tworzeniu rozwiązań informatycznych, pierwsze aplikacje autorstwa naszych specjalistów powstawały już w połowie lat 90-tych.

Realizujemy projekty zarówno na indywidualne zamówienie jak i dla klienta zbiorowego. W naszej ofercie znajduje się zarówno tworzenie aplikacji desktopowych, webowych jak i mobilnych. W przypadku indywidualnych zamówień technologie oraz metodologię zawsze dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta. Podstawową technologią którą wykorzystujemy jest platforma Microsoft .NET, a w szczególności: C#, WPF, WCF, ASP.NET, MVC, EF, SQL Server. Do tworzenia aplikacji wykorzystujemy najczęściej takie narzędzia jak: Microsoft Visual Studio, SQL Server, jednak nie są nam obce inne mniej popularne technologie i języki programowania.

Oferujemy Państwu współpracę z zespołem w 100% zaangażowanym w każdy realizowany projekt, posiadającym wszechstronną wiedzę oraz bogate doświadczenie.

Wyślij zapytanie (kontakt)
Pełna nazwa firmy
Adres firmy
NIP firmy
Branża
Wiadomość
Adres email
Numer telefonu
Oświadczenie