Ankieta Partnera dotycząca przygotowania oferty na prowadzenie księgowości Pracowniczej Kasy Zapomogo-Pożyczkowej

 


W celu dostosowania naszej oferty, do Państwa indywidualnych potrzeb, zwracamy się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety – która pozwoli nam głównie przygotować ofertę na prowadzenie usługi księgowej PKZP. Prosimy również o podesłanie statutu Państwa kasy na adres ksiegowosc@casco.pl.

 

  Dane kontaktowe:
  Nazwa firmy:
  Adres:
  Imie i Nazwisko:
  Adres email:
  Numer telefonu:


  Informacje o KZP:
  Ilu członków liczy Państwa KZP ?
  Jak dotychczas była prowadzona księgowość KZP ?
  Kto przygotowuje wprowadza przelewy do systemu bankowego ?
  Czy w KZP jest prowadzona kasa gotówkowa ?
  W jakiej formie oczekujecie Państwo list potrąceń ?
  Ile jest w skali miesiąca przygotowywanych odrębnych list potrąceń ?
  Czy są przygotowywane dodatkowe listy (jeżeli tak to jakie) ?
  Ilość udzielonych pożyczek w skali miesiąca:
  Ilości niespłacanych pożyczek:
  Jaka jest miesięczna rotacja członków KZP ? (nowi członkowie / skreślenia)
  Jak często odbywają się posiedzenia Zarządu PKZP ?
  Jakie dokumenty ponad wymagane ustawą o rachunkowości oczekuje Zarząd od firmy księgowej ?
  Proszę opisać w trzech zdaniach jak funkcjonowała dotychczas Państwa PKZP.
  Wysyłając ankietę wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Casco Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98, moich danych osobowych zawartych niniejszym formularzu ankiety niezbędnym w procesie przygotowania oferty na prowadzenie księgowości KZP.
  Casco Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98 , jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż:
  • podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w procesie zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu. zmieniamy na: przygotowania oferty na prowadzenie księgowości KZP
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
  • podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.;
  • Udzielona przez Panią/Pana zgoda może być w każdym czasie cofnięta poprzez kontakt z biurem administratora (biuro@casco.pl)
  • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.