INNOWACYJNE OPROGRAMOWANIE E-KZP DO PROWADZENIA KASY ZAPOMOGOWO-POŻYCZKOWEJ WRAZ ZE WSPARCIEM TECHNICZNYM I MERYTORYCZNYM DLA BIUR RACHUNKOWYCH.

Kim Jesteśmy ?

Spółka Casco Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kompleksową obsługę Kas Zapomogowo-Pożyczkowych w Polsce. Dostarczamy oprogramowanie, jako jedyni w kraju prowadzimy szkolenia organizacyjno-prawne dotyczące Kas, wydajemy książki, uruchomiliśmy portal tematyczny pkzp.com.pl oraz obecnie prowadzimy specjalistyczne biuro księgowe dla KZP.

NA TEMAT KAS WIEMY W POLSCE NAJWIĘCEJ

Oferujemy

Innowacyjne oprogramowanie e-PKZP do prowadzenia Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej wraz z wsparciem technicznym i merytorycznym dla Biur Rachunkowych.

58 732 85 85

58 732 84 84

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy Casco dla biur rachunkowych?

Niewiarygodnie prosty system! - Program e-KZP został tak zaprojektowany, aby był niezwykle intuicyjny i prosty w użyciu. Poruszanie się po programie jest łatwe i logiczne.

Automatyczne aktualizacje - Nie musisz się już martwić o aktualizację oprogramowania - zrobimy to za Ciebie. U nas system jest systematycznie dostosowywany do zmieniającej się sytuacji legislacyjnej oraz jest rozwiany pod kątem nowoczesnych technologii funkcjonujących w branży IT.

Mobilność i Optymalizacja kosztów – masz możliwość prowadzenia KZP z dowolnego komputera podłączonego do sieci Internet 356 dni w roku oraz możesz w łatwy sposób można zaplanować koszty związane z oprogramowaniem.

Wsparcie merytoryczne – zatrudniamy profesjonalistów o wieloletnim doświadczeniu z Pracowniczymi Kasami Zapomogowo-Pożyczkowymi co jest gwarancją dostępu do aktualnej wiedzy specjalistycznej z zakresu funkcjonowania Kas Zapomogowo-Pożyczkowych.

Koniec prowadzeniem KZP na kartach lub w Excelu– prowadzenie KZP na kartach jest czasochłonnym procesem i często prowadzi do błędów oraz przeoczeń i co gorsza nadużyć finansowych. Z system e-KZP wszystkie obliczenia są zawsze dokładne i a efekty pracy są widziane na bieżąco.

Efektywność i oszczędność czasu – automatyzacja procesów przy wykorzystaniu platformy e-KZP, zdalny dostęp do konta online – 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, który znacznie wpływa na optymalizację czasu.

System e-KZP umożliwia:

Efektywny, skomputeryzowany, zdalny nadzór nad funkcjonowaniem Kasy Zapomogowo–Pożyczkowej.

Wykonywanie wszystkich operacji związanych z funkcjonowaniem KZP, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz prowadzenie księgowości syntetycznej.

Obsługę kontrahentów (jednostek), w których członkowie KZP pracują i maja potrącane składki oraz raty pożyczek.

Obsługę danych osobowych członków należących do KZP, wysokości ich wkładów, poziomu zadłużenia, poręczonych pożyczek wraz z historia wszystkich operacji finansowych.

Elektroniczną rejestracji dokumentów np. wniosku o udzielenie pożyczki.

Generowanie raportów np. kartoteki członków, miesięcznego zestawienia dokumentów obciążeń, obrotów na kontach, raportów nieregularności, raportów bankowych.

Spłaty pożyczek z posiadanych wkładów, zmiany harmonogramu spłaty, zawieszenia spłaty pożyczki lub udzielenia bezzwrotnej zapomogi np. w związku z trudną sytuacją życiową.

Automatyczne księgowanie wypłaty pożyczki, tworzenie paczki przelewów udzielonych pożyczek, zapomóg, wypłat wkładów,

CENNIK I ZASADY LICENCJONOWANIA

Oprogramowanie e-KZP dla biur rachunkowych sprzedawane jest na zasadzie miesięcznej opłaty abonamentowej. W ramach abonamentu gwarantujemy Państwu dostęp do wszystkich aktualizacji programu zgodnie ze zmieniającymi się przepisami prawa i rozwojem technologii informatycznych, jak również zapewniamy dostęp do bezpłatnego wspomagania telefonicznego oraz konsultacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.