Wersja Silver

Opis i funkcjonalność systemu
Pakiet korzyści
Technologia i wymagania
Zapytanie ofertowe
Wersja demonstracyjna

 

Zapytanie ofertowe

Aktualna oferta - Tutaj >>>

Wszystkie nasze oferty są przygotowywane ze szczególną starannością i każdemu Klientowi gwarantujemy indywidualne podejście na wszystkich etapach współpracy.
Abyśmy mogli spełnić naszą deklarację i przygotować Państwu unikalną ofertę, zapraszamy Państwa do przesłania zapytania ofertowego.
Zapytanie ofertowe nie jest zamówieniem i przesłanie go do firmy Casco sp. z o.o. nie wiąże się z żadnymi kosztami i nie jest deklaracją zakupu systemu.


linia oddzielająca

PKZP - Zapytanie ofertowe

Jesteśmy wstępnie zainteresowani 
Nazwa firmy 
Ulica, Numer 
Kod, Miejscowość 
Województwo 
Branża 
Imię i nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Data spotkania 
Ilość członków PKZP 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z poniższą klauzurą tak 
Przepisz kod oth  
  Wyślij kopię do nadawcy
    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, przesyłanych przez CASCO Sp. z o.o. w celach marketingowych i na umieszczenie moich danych osobowych w bazie CASCO Sp z o.o. oraz na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr. 133 poz. 883 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, iż poinformowano mnie o prawie dostępu do moich danych oraz o prawie ich poprawiania czy usunięcia. Oferta jest skierowana do przedsiębiorstw. Informacje przesłane za pomocą formularza internetowego będą wykorzystywane wyłącznie przez CASCO Sp. z o.o. i nie będą przekazywane osobom trzecim.

Copyright © 2019 Casco Sp. z o.o. Wszystkie Prawa Zastrzeżone   |   Jesteśmy partnerem   Casco - partner PPNT  |    Jesteśmy uczestnikiem programu Firma z zasadami
w3c-html-css   |    Regulamin   |    Przejdź na górę
Prosimy o aktualizację przeglądarki - treść nieobsługiwana