Specjalistyczne systemy informatyczne

Nasz zespół specjalistów posiada gruntowne wykształcenie informatyczne oraz merytoryczne w takich dyscyplinach jak bankowość, finanse publiczne i przedsiębiorstw, rachunkowość oraz organizacja i zarządzanie firmą. Na bieżąco pogłębiamy naszą wiedzą uczestnicząc w kursach np. zarządzenie projektem badawczym, CFA oraz zdobywając certyfikaty, do najważniejszych można zaliczyć: PRINCE2® Foundation, Microsoft Certified Technology Specialist: Microsoft SQL Server 2008, Database Development, Microsoft Certified Technology Specialist: Web Applications Development with Microsoft .NET. Posiadamy również bogate doświadczenie w tworzeniu rozwiązań informatycznych, pierwsze aplikacje autorstwa naszych specjalistów powstawały już w połowie lat 90-tych.

Realizujemy projekty zarówno na indywidualne zamówienie jak i dla klienta zbiorowego. W naszej ofercie znajduje się zarówno tworzenie aplikacji desktopowych, webowych jak i mobilnych. W przypadku indywidualnych zamówień technologie oraz metodologię zawsze dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta. Podstawową technologią którą wykorzystujemy jest platforma Microsoft .NET, a w szczególności: C#, WPF, WCF, ASP.NET, MVC, SQL Server. Do tworzenia aplikacji wykorzystujemy najczęściej takie narzędzia jak: Microsoft Visual Studio 2012 Professional, SQL Server 2012, jednak nie są nam obce inne mniej popularne technologie i języki programowania.

Oferujemy Państwu współpracę z zespołem w 100% zaangażowanym w każdy realizowany projekt, posiadającym wszechstronną wiedzę oraz bogate doświadczenie.


linia oddzielająca

Wyślij zapytanie (kontakt)

Imię i nazwisko 
E-mail 
Firma 
Temat 
Wiadomość 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z poniższą klauzurą tak 
Przepisz kod ndo  
  Wyślij kopię do nadawcy
    
Copyright © 2019 Casco Sp. z o.o. Wszystkie Prawa Zastrzeżone   |   Jesteśmy partnerem   Casco - partner PPNT  |    Jesteśmy uczestnikiem programu Firma z zasadami
w3c-html-css   |    Regulamin   |    Przejdź na górę
Prosimy o aktualizację przeglądarki - treść nieobsługiwana